Затишний заміський будинок.

Світ покрівлі - металочерепиця.Затишний заміський будинок для проживання і відпочинку сім’ї з двох-трьох чоловік, з можливістю експлуатувати горище, без підвалу, з мансардою, що може бути ще більш краще і привабливіше. Для багатьох людей в нашій країні це просто казка. Але крім всіх привабливих деталей не можна і забувати про такі важливі елементи будинку як двері і вікна. Якщо Вам цікавлять дійсно в цій ситуації надійні раджу скористатися послугами нашої компанії. Сучасний стиль для будинків або квартир. Затишок, якість, надійність, комфорт, а так само великий вибір всіляких конструкцій від затребуваного економ до преміум класу зроблять ваше проживання гідним вашого статусу.

Мета компанії поліпшення якості життя людей, у нас до кожного можливого замовника хто хоче встановити вікна відноситься з повагою, порадимо, виготовимо і доставимо з функцією монтажу прямо до вас додому!

Що стосується будинку мрії, то це функціональна система, вхід через тамбур-сіни в хол, з якого можна пройти в кухню-їдальню, поєднану з вітальнею, в невеликій кабінетом і технічним приміщенням. Платтяна шафа знаходиться під сходами.

Hа мансардному поверсі розміщені три спальні кімнати, ванна і гардероб.

Характерні риси: двосхилий дах будинку з кутом нахилу для ската даху близько 45 град., З двома вікнами в даху: одне, освітлює сходову клітку, друге – над входом

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *