Які металопластикові вікна вибрати?

Доброго вам дня! Щоб не бути голослівним – наша компанія працює в віконному бізнесі вже багато років, виконує конструкторську частину роботи в замовленнях, що включає – консультації, заміри, розробку дизайну, статичний розрахунок конструкцій, тому маємо уявлення яким має бути «правильне» вікно.

На сьогоднішній день металопластикові вікна вже не є розкішшю і багато людей можуть собі дозволити поміняти свої дерев’яні на нові металопластикові вікна. Після прийняття рішення про заміну вікон – виникає безліч питань.

 

1. Вікна з якого профілю замовити?
2. Який вибрати склопакет?
3. Вибір надійної фурнітури.
4. Вибір фірми виробника і хто буде робити монтаж вікон.

Отже по-порядку:

Сьогодні на віконному ринку очі розбігаються від безлічі назв профілів і «кожен кулик хвалить своє болото».
Профіль спочатку я б поділив по країнах виробникам починаючи з найкращих і закінчуючи сумнівної якості: Німеччина, Туреччина, вітчизняні виробники, Китай.
Запитайте «А в чому ж різниця, вони ж практично однакові?» Основні відмінності в складі пластику і геометрії профілю. Родоначальниками ПВХ профілів вважаються німці, тому їх профілі і мають найкращі характеристиками. Як правило профіль всіх інших виробників, це перекуплені у тих же німців застарілі технології. З німецьких профілів ми б порадили вікна KBE, PERFECT, WDS.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *