Використання даху і безпека.

Багато комерційних будівель використовують дах в якості корисної площі. Традиційно розташовані на даху різні технічні пристосування на вільному просторі будівлі, але з появою зеленої технології почали додавати, ще і сонячні панелі і навіть резервуари для нагріву та зберігання води. Таке використання даху може пошкодити поверхню і бути дуже небезпечним для співробітників якщо спочатку це було не задумано при будівництві.

Оскільки кріплення на даху піддаються впливу погодних умов, вони мають бути виготовлені з міцного матеріалу, який не буде іржавіти або гнити. Більшість систем виконані з нержавіючого алюмінію, який є настільки ж міцном, як сталь, але не буде іржавіти протягом довгого часу, що так само можна застосувати і до сонячних панелей. Так як алюміній легкий, тому кріплення не додадуть багато навантаження даху, що і стосується, і сходів та технічних пішохідних доріжок на даху.

Основне завдання даху, щоб запобігти дощу та потрапляння води в будівлю. Будь-які отвори в даху є потенційною точкою входу для води. Так як пішохідні доріжки повинні бути закріплені на даху, часто для цього свердлять отвори для гвинтів і болтів. Монтажники повинні вирішити ці проблеми шляхом герметизації гвинтів і болтів, при установці. Установча компанії повинні також звернути увагу на вагу системи і скільки, це додасть до навантаження на дах. Важке навантаження даху призведе до передчасного виходу з ладу його.

Зазвичай доріжки на даху встановлюють, щоб створити безпечне місце пересування для співробітників та для підтримки систем будівлі. До тих пір поки вони не будуть встановленні, дах осоюливо небезпечне місце для роботи.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *