Вибір покрівельного матеріалу для вашого будинку!

МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЯ ЕЛІТУ статті розповідається, як виготовляється металочерепиця та профнастил, основні переваги металочерепиці та застосування покрівельних матеріалів.

Вибір покрівельного матеріалу для вашого будинку!

Будинок – це наш дах, він повинен захищати нас від дощу і негоди. Наші пращури говорили, що найнадійніший будинок – це той, у якого не протікає дах. Про те, як захистити свій будинок від дощу і негоди, буде розказано в цій статті. За достоїнств покрівлі оцінюють фасад і архітектурні рішення всієї будівлі. Вибір покрівельних матеріалів сьогодні надзвичайно широкий: це металочерепиця, гнучка черепиця і профнастил. Давайте розглянемо кожен з них детальніше.

Незважаючи на те, що металочерепиця та профнастил виготовляються з одного і того ж матеріалу, між ними є відмінності. Початковою заготівлею для металочерепиці і профнастилу є оцинкований лист, покритий спеціальними складами для поліпшення його якості. В результаті прогону через вальці створюються різні малюнки, тобто то, що ми бачимо і в готовому виробі: якщо профнастил – прямі лінії, або фігурні лінії, що імітують вид черепиці, що дуже популярно зараз і має велике поширення.

Основні переваги металочерепиці: відносно низькі витрати і довговічність. Металочерепиця витримує гарно великі перепади температур.

Як правильно вибрати покрівельний матеріал? Якщо профнастил застосовується на промислових об’єктах, на об’єктах підсобного господарства, складах і в ангарах, то металочерепиця здебільшого використовується на житлових будинках, на громадських будівлях. Зокрема, гнучка черепиця має багато видів покриття, які використовуються зараз в сучасному будівництві.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *