СВІТ ПОКРІВЛІ Блог Вибір покрівельного матеріалу для вашого будинку!

Вибір покрівельного матеріалу для вашого будинку!

МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЯ ЕЛІТУ статті розповідається, як виготовляється металочерепиця та профнастил, основні переваги металочерепиці та застосування покрівельних матеріалів.

Вибір покрівельного матеріалу для вашого будинку!

Будинок – це наш дах, він повинен захищати нас від дощу і негоди. Наші пращури говорили, що найнадійніший будинок – це той, у якого не протікає дах. Про те, як захистити свій будинок від дощу і негоди, буде розказано в цій статті. За достоїнств покрівлі оцінюють фасад і архітектурні рішення всієї будівлі. Вибір покрівельних матеріалів сьогодні надзвичайно широкий: це металочерепиця, гнучка черепиця і профнастил. Давайте розглянемо кожен з них детальніше.

Незважаючи на те, що металочерепиця та профнастил виготовляються з одного і того ж матеріалу, між ними є відмінності. Початковою заготівлею для металочерепиці і профнастилу є оцинкований лист, покритий спеціальними складами для поліпшення його якості. В результаті прогону через вальці створюються різні малюнки, тобто то, що ми бачимо і в готовому виробі: якщо профнастил – прямі лінії, або фігурні лінії, що імітують вид черепиці, що дуже популярно зараз і має велике поширення.

Основні переваги металочерепиці: відносно низькі витрати і довговічність. Металочерепиця витримує гарно великі перепади температур.

Як правильно вибрати покрівельний матеріал? Якщо профнастил застосовується на промислових об’єктах, на об’єктах підсобного господарства, складах і в ангарах, то металочерепиця здебільшого використовується на житлових будинках, на громадських будівлях. Зокрема, гнучка черепиця має багато видів покриття, які використовуються зараз в сучасному будівництві.

Поділитися:
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *