СВІТ ПОКРІВЛІ Uncategorized, Блог Важливе побудова стіни та їх накрити.

Важливе побудова стіни та їх накрити.

Стіни вашого будинку вимагають якісного даху.

Вам потрібно буде викласти після того як буде закладено основу і залитий підлогу будинку, стіни найкраще викладати по базових лініях на підлозі. Коли ви працюєте, відзначте розташування дверей, вікон і внутрішніх кутів стін. Обов’язково використовуйте спеціальні металеві зміцнюють з’єднання (сітку) на підлогу в стінах і особливо в вершині стін, як того вимагає стандарт, щоб уберегти будинок від злив і землетрусів.

Стіни вимагають їх надійного виконання як і дах. Переконайтеся, що всі шпильки (вертикальні елементи каркасні, номінальні пиломатеріали надійно встановлені і закріплені на місці, прямо до площі і по лінії стіни.

Прокладати треба щодо міток ваші крокви. Вам треба спочатку дотримуватися своїх намічених цілей, щоб створення даху було виконано якісно. Ваш дах, вимагає різання і установки крокв і стельових балок особливо, якщо ви хочете горищне приміщення яке можна використовувати, де ви будете проводити монтаж горищних сходів. Каркасні ферми повинні бути розроблені для забезпечення максимальної міцності. Є деякі ферми для горищ з високими скатними дахами і мансардними вікнами, а також з більш традиційними дахами. Задумайтесь над цими варіантами і виберіть те, що найбільше підходити для вашого будинку мрії.

У районах, де сильні вітри або снігові підвищені накопичення, можливо, переконайтеся, що настил даху кріпиться надійно і структурно може витримувати такі умови. Використовуйте відповідний загальнозміцнюючі кріплення для цього виду робіт.

Поділитися:
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *