Важливе побудова стіни та їх накрити.

Стіни вашого будинку вимагають якісного даху.

Вам потрібно буде викласти після того як буде закладено основу і залитий підлогу будинку, стіни найкраще викладати по базових лініях на підлозі. Коли ви працюєте, відзначте розташування дверей, вікон і внутрішніх кутів стін. Обов’язково використовуйте спеціальні металеві зміцнюють з’єднання (сітку) на підлогу в стінах і особливо в вершині стін, як того вимагає стандарт, щоб уберегти будинок від злив і землетрусів.

Стіни вимагають їх надійного виконання як і дах. Переконайтеся, що всі шпильки (вертикальні елементи каркасні, номінальні пиломатеріали надійно встановлені і закріплені на місці, прямо до площі і по лінії стіни.

Прокладати треба щодо міток ваші крокви. Вам треба спочатку дотримуватися своїх намічених цілей, щоб створення даху було виконано якісно. Ваш дах, вимагає різання і установки крокв і стельових балок особливо, якщо ви хочете горищне приміщення яке можна використовувати, де ви будете проводити монтаж горищних сходів. Каркасні ферми повинні бути розроблені для забезпечення максимальної міцності. Є деякі ферми для горищ з високими скатними дахами і мансардними вікнами, а також з більш традиційними дахами. Задумайтесь над цими варіантами і виберіть те, що найбільше підходити для вашого будинку мрії.

У районах, де сильні вітри або снігові підвищені накопичення, можливо, переконайтеся, що настил даху кріпиться надійно і структурно може витримувати такі умови. Використовуйте відповідний загальнозміцнюючі кріплення для цього виду робіт.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *