Сучасні мансардні вікна.

RotoНайчастіше при будівництві будівель, в яких використовуються мансардні поверхи, необхідно вирішити проблему, що забезпечує природне освітлення. Стандартні вертикальні вікна, звичайно, дозволяють вирішити цю задачу, але все ж не так ефективні, як мансардні вікна спеціальної конструкції, які можна монтувати в покрівлю і встановлювати під кутом 15-90 градусів. Поєднання традиційних вікон і мансардних, а також використання мансардних вікон в якості самостійного рішення дозволяють робити рівномірний розподіл денного освітлення в приміщенні.

Мансардні вікна, встановлені на верхніх поверхах, вирішують безліч завдань краще, ніж традиційні моделі. Наприклад, вони:

1. візуально розширюють площу приміщення;
2. чудово експлуатуються в різних кліматичних умовах;
3. приносять в будинок більше тепла і світла;
4. надають гарний вид як будівлі в цілому, так і приміщенню всередині.

Мансардні вікна мають безліч варіацій для того, щоб позбутися від неминучих недоліків. Наприклад, якщо ви хочете захистити тварин і рослини від небажаного впливу сонячних променів, то вибирайте склопакети зі спеціальним ультрафіолетовим захистом і не робіть повністю скляні стелі, а розподіляйте площу гармонійно, вибираючи співвідношення приблизно 1:10. Якщо ж ви побоюєтеся злодіїв, дбаєте про збереження свого майна, то запросто зможете вибрати вікна з армованими склопакетами, при цьому можна захистити їх жалюзями або шторами з системою автоматичного управління. Щоб зберегти тепло потрібно вставити енергозберігаючі склопакети.

Мансардні вікна набагато випереджають вертикально встановлені вікна по забезпеченню кімнати світлом і теплом.

По-перше, мансардні вікна рівномірно поширюють денне світло по кімнаті, тому що не мають бічних глухих відсіків.

По-друге, в мансардних приміщеннях з такими вікнами можна облаштувати кімнати, практично будь-які по функціональності: від зимового саду до спальні або кухні, так як при невеликій площі отвору вони пропускають світла більше, ніж традиційні вікна.

За допомогою технологій, які використовуються при створенні мансардних вікон, виходять вироби, відмінно пристосовані до впливу різних атмосферних явищ. Такі вікна не бояться снігу, вітру, дощу і навіть граду. Спеціальна система ізоляції не пропускає зайву вологу всередину, а також перешкоджає появі конденсату на внутрішній стороні вікна. За допомогою спеціальних захисних пристосувань відкривання вікна дуже зручно і безпечно, а конструкція поворотної стулки надійно укріплена.

Сучасні вікна для мансард мають надійну і практичну конструкцію. Основою віконної рами є екологічно чистий натуральний матеріал – клеєне дерево (сосна, спеціально оброблена для цього). Зовнішня частина такого дерев’яного вікна захищена металевим профілем з покриттям з поліестеру. Це робиться для підвищення механічної стійкості і міцності конструкції. При цьому практично всі виробники намагаються розробити для своїх вікон різні види окладів, щоб була можливість підбирати мансардні вікна, які поєднуються з різними типами покрівельних матеріалів і виконують ще кілька функцій, наприклад, відведення дощової води, функція з’єднувального елемента між вікнами. Потрібно пам’ятати при виборі вікон, що оклад на даху не буде помітний, так як верхня і бічні частини частково прикриті покрівельним матеріалом.

Виробники обладнають мансардні вікна сучасними системами відкривання для того, щоб максимально ефективно виконувати свої функції, при цьому йдучи назустріч користувачам.

Спосіб відкриття вікна безпосередньо залежить від механізму, який підбирається в залежності від підвісу стулки до віконної рами. Найпоширеніший механізм той, який дозволяє стулці повертатися при відкриванні навколо своєї осі. Існують механізми, при яких можливе відкриття вікна назовні або всередину. Але незалежно від механізму відкривання, стулка повинна надійно і зручно бути зафіксована в будь-якому доступному положенні, при цьому забезпечуючи оптимальне провітрювання. Тому виробники намагаються укомплектувати свої вікна виключно високоякісною фурнітурою і від перевірених постачальників.

Правильно спроектовані мансардні вікна не повинні викликати «парникового» ефекту, і не перешкоджати природні вентиляції навіть коли вони повністю закриті.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *