Професійний ремонт покрівлі.

ремонт покрівліБудь-яка річ рано чи пізно виходить з ладу і вимагає ремонту. При цьому, чим важливіше така річ, тим більше відповідального підходу вимагає ремонт даху, а так само вибір для цього покрівельних матеріалів. Всім відома життєва істина про те, що для того, щоб який-небудь предмет служив довго, не варто скупитися на його ремонт. Спробуємо ж розповісти про такий важливий елемент будь-якого будинку, як покрівля.

Багато фахівців відзначають, що ремонт покрівлі – такий ж відповідальна процедура, як і її монтаж. І це цілком розумно. Справа в тому, що при ремонті часто виникає необхідність в різних додатковий діях. Наприклад, може знадобитися видалення та утилізація старого покриття.

Має на увазі під собою ремонт покрівлі ще й заміну, а також посилення певних елементів конструкції. У більшості випадків фахівці пропонують встановити більш сучасні варіанти покрівлі. Так, хорошим рішенням може бути заміна старого шиферу на металочерепицю.

Якщо мова йде не про капітальний ремонт покрівлі, то зазвичай мається на увазі заміна або ж відновлення м’яких елементів покрівельних конструкцій. Пов’язано це з тим, що вони, хоч і мають чимало позитивних аспектів, але все ж багато в чому поступаються жорсткі покрівлі по довговічності і технічним характеристикам.

Часом навіть самі дрібні неполадки призводять до того, що малозахищена покрівля швидко обрушуєтся. Будівля занепадає і її потрібно вже більш серйозний ремонт. Можна сказати, що після цього покрівельні роботи повинні включати в себе і повну заміну усього використовуваного матеріалу.

У минулому найпоширенішими покрівельними матеріалами були руберойд і толь, але на сьогоднішній час краще такі матеріали замінити на м’яку покрівлю. Згідно з нормами, будь-який дах з толю повиннен щорічно протягом перших п’яти років покриватися додатковим шаром мастики. Це забезпечує захищеність, використовуючи же сучасні м’які покрівельні матеріали ви про це забудете на десятиліття, а будинок отримає прекрасний вид.

Для ремонту покрівель з мембранних матеріалів (наприклад ондулина) застосовують заплатки. Однак виконувати процедуру їх встановлення повинні виключно професіонали високого рівня. Від цього залежить якість і надійність підсумкового результату. Неграмотний же підхід може призвести до того, що вже через кілька років дах знову прийде в занепад і потребувати буде більш серйозних ремонтних робіт.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *