Переваги металочерепиці.

На, що варто звертати увагу при виборі покрівлі? Звичайно ж, на якість матеріалу, його зовнішній вигляд і ціну металочерепиці. Є один з видів матеріалу, який увібрав в себе найкраще з кожного пункту – металочерепиця. Саме цей матеріал поєднує в собі естетику, функціональність, якість, надійність і доступну ціну.

Виготовлення та характеристики металочерепиці.

Давайте розберемося, за допомогою чого металочерепиця володіє високими показники серед професійного вибору архітекторів: лист металочерепиці являє собою тонкий матеріал (приблизно 0,5 мм). Його покривають захисним шаром з обох сторін. Матеріал випускають за допомогою холодного прокату оцинкованої сталі. Для того, щоб створити більш якісне покриття, виробники поділяють роботу в 4 етапи:

1. Перш за все – оцинкування сталі.
2. Потім її пассівіровка.
3. Потім грунтовка.
4. І вже в кінці йде нанесення полімерного покриття.

Тому, вага одного квадратного метра металочерепиці, становить 4 – 5 кг. Для нескладного співвідношення, високоякісна керамічна черепиця важить в межах 40 кг. Саме через легкість матеріалу, металочерепицю простіше транспортувати на дах, також, доставка на об’єкт буде коштувати дешевше.

Переваги металочерепиці.

Стійкість до сонячного випромінювання. Якісне полімерне покриття включає в себе ультрафіолетові стабілізатори, які запобігають вигорання кольору, і вміє поглинати ультрафіолетові промені. В цьому є унікальна особливість металочерепиці.

Стійкість до температури. Металочерепиця витримує коливання температури, зберігаючи свої якості на багато років. Завдяки своїм складом, металочерепиця протипожежна, оскільки метал не має властивості горіти. Для прикладу, варто сказати про ондулін, який при високій температурі розм’якшується, а при низькій температурі стає крихким.

Естетичність. Виробники випускають металочерепицю в будь-якій кольоровій гамі, надають широкий вибір у формі профілю, і різного покриття. У нас на сайті, Вам надається можливість подивитися зразки, і зробити вибір найбільш підходящого профілю хвилі і покриття по своєму смаку.

Вічний термін експлуатації. Металочерепиця створюється з розрахунком на довгі роки (термін служби до 50-ти років і набагато більше), беручи до уваги всілякі погодні умови, включаючи град і аномальну спеку, яка стала частим гостем на території нашої країни.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *