Особливості монтажу покрівлі.

Дах – елемент конструкції будівлі, він є захистом від різного типу впливів, зберігає тепло і захищає від перегріву. Конструкція даху витримує як власну вагу, так і снігові і вітрові навантаження. Важливим показником є ​​відповідність протипожежним нормам безпеки.

Покрівля – верхня частина даху. Її основне завдання – захистити будинок від атмосферних опадів. З цього, покрівля повинна мати достатню водонепроникність, стійкість до інших агресивних дій. До основних рис покрівлі: практичність, невелика вага, економічність. У деяких випадках покрівля може служити прикрасою (декоративним елементом конструкції).

Монтаж покрівлі може відбуватися по-різному, залежно від матеріалу покрівлі. Існує кілька основних типів покрівлі:
– єврошифер;
– фальцева покрівля;
металочерепиця;
– плоска покрівля;
– мідна покрівля;
– м’яка покрівля;
– черепиця.

Перед початком монтажу покрівлі необхідно розрахувати кут нахилу даху (це приблизно 1: 7). Чим більше кут нахилу, тим ретельніше повинна бути робота будівельників при монтажі та прийнятті конструктивних рішень.

Після цього до обрешітки необхідно прибити підкладку за допомогою великоголових коротких цвяхів. Для різання підкладки застосовується ніж і пряма дошка.

Не забудьте про вентиляційні отвори, які необхідно розмістити в самому верху даху. Це забезпечить рух повітря.

Важливою деталлю є спосіб покрівлі – нахлест, ширина якого залежить від кута нахилу даху будівлі.

Кріпиться покрівля за допомогою самонарізаючих шурупів за допомогою акумуляторної або електричної дрилі.

Ще одним важливим елементом монтажу покрівлі є установка снегоупорів. Вони встановлюються в найбільш необхідних місцях. Залежно від того, який тип покрівлі ви захочете використовувати і буде залежати особливість її монтажу і обслуговування.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *