Металочерепиця і покрівельні Міфи.

Металева покрівля в нас стає все більш привабливим варіантом через ряд переваг, яка вона надає. Тим не менш, є міфи пов’язані з металевою покрівлею. Знаючи факти допоможе вам вирішити, якщо встановити одне правильне рішення для вашого будинку.

Деякі з міфів, пов’язані з металевою крівлею є:

Міф 1: Металеві дахи галасливі, коли йде дощ.

Факт: Існує поширена помилка в тому, що металевий дах буде шуміти сильніше, ніж інші види покрівлі для будинку. При правильні установці металевої покрівлі на тверду обшивку над шаром теплоізоляції на вашому будинку такий дах буде мовчати від шуму дощу, граду і негоди як і інші системи покрівлі.

Міф 2: Металеві дахи притягують блискавки.

Факт: Існує помилкова думка, що якщо у вас є металевий дах тобто більше шансів, що блискавки будуть вражати ваш будинок. Немає сумнівів, що метал є хорошим провідником електрики, але блискавок не тягне до нього. Навіть якщо блискавка вдарить в ваш будинок, ваш металевий дах розжене енергію безпечно завдяки своїй структурі. І, так як металева покрівля не горюча, це варіант з низьким ризиком і бажаний як покрівельний матеріал, де суворі погодні умови.

Міф 3: Металеві дахи легко іржавіють.

Факт: Сталь з якої виготовляється металева покрівля має покриття з цинку або комбінацій цинку і алюмінію. Таке покриття запобігає корозії. Потім фарба застосовується над металевим покриттям, щоб забезпечити тривалий колір.

Міф 4: Металевий дах матиме вм’ятини або може зігнутися від сильних вітрів або граду.

Факт: Металевий дах може вільно витримати десятиліття в екстремальних погодних умовах: сильні вітри, град, сильний снігопад. Сучасні покрівельні системи для даху  витримують легко порив вітру рівний до торнадо, а це означає, що ваш металевий дах застраховано від поривів сильного вітру.

Міф 5: Металевий дах підвищує температуру в будинку.

Факт: Металева покрівля в обох світлих і темних кольорах ефективно відображає тепло. Це знижує навантаження на охолодження влітку і ізолює будинк в зимовий період, для більш ефективного використання рекомендується використовувати шар мінеральної вати під дахом, що і рекомендується використовувати і в будь-якому іншому варіанті.

Характерним так само плюсом в сторону металевої покрівлі є її низька ціна і велика якість, в порівнянні з іншими варіантами покрівельних матеріалів.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *