×
Тел: +380673255697
Тел: +380673259539
Viber: +380673259539
м.Хмельницький ,вул.Прибузька 30
м.Борщів,вул.М.Кривоноса 2

розпорядок роботи

Пон-Пт: 10:00 – 18:00
Сб-нд: – вихідний

VELUX Преміум

Мансардні вікна дистанційно керовані INTEGRA® GGL, INTEGRA® GGU

VELUX Преміум

INTEGRA® з дистанційним керуванням. Двокамерне вікно.
Отримаєте витончений дизайн та інноваційні технології Двокамерні мансардні вікна VELUX INTEGRA® ідеальні для прихильників максимального комфорту. Зручно управляти, коли вікна розташовані поза доступом. Вікно з вбудованим електромотором комплектується пультом, який вже поєднаний з вікном. З його допомогою Ви можете керувати вікном з будь-якого місця в будинку. А вбудований датчик дощу автоматично закриє вікно при перших краплях.

  • Зручна алюмінієва ручка-планка в верхній частині
  • Вбудований вентиляційний клапан
  • Фільтр від пилу та комах
  • Нова система ізоляції
  • Загартоване скло. Безпечний склопакет "триплекс"
  • Двокамерний склопакет, заповнений криптоном
  • Датчик дощу
  • Зручний пульт керування, вже поєднаний з вікном на виробництві
  • Модель доступна: дерево, покрите лаком на водній основі; деревина з білим покриттям; термічно оброблена деревина з поліуретановим покриттям.

Більше ніж вікно

За допомогою вікон VELUX Ваша кімната неймовірно перевтілюється. Це найшвидший спосіб наповнити світлом Ваше приміщення під дахом, забезпечити його вентиляцію та надати простору відчуття відкритості. Вас вразить наскільки чудову атмосферу створюють денне світло та свіже повітря, не кажучи вже про вид з вікна.

Максимальний комфорт

Відкривати і закривати мансардні вікна ще ніколи не було так просто! Вікна VELUX INTEGRA® комплектуються пультом управління, який дозволяє легко управляти вікном. Досить одного торкання, щоб наповнити кімнату свіжим повітрям і сонячним світлом. До того ж пульт поєднаний з вікном вже на виробництві, тому його легко налаштовувати під час встановлення вікна. Якщо у вас є кілька продуктів одного типу, ви можете керувати ними одночасно, групуючи їх.

Додатковий комфорт Вашого будинку

Додайте до Вашого мансардного вікна VELUX INTEGRA сонцезахисні аксесуари з живленням від електромережі чи сонячного елементу для додаткового комфорту та приємного декору. До того ж штори ефективно регулюють рівень освітленості приміщення та навіть захищають від спеки в залежності від моделі штори та фактури тканини.

Не турбуйтесь про дощ

Завдяки вбудованому сенсору дощу, вікно автоматично закривається, коли починається дощ – так що, Вам ніколи не доведеться турбуватись, що непогода може зіпсувати Ваш інтер'єр. Дуже корисна функція, якщо Ви перебуваєте в іншій кімнаті або не вдома.

Каталог продукції та цін 2021

Вгору