Коли пора міняти вікна?

Є деякі елементи в кожному будинку, які легко визначити вимагають вони ремонту або заміни. Ви легко можете помітити, коли шпалери відвалюються, коли треба замінити плитку якщо видно тріщина і ви напевне швидко помітите, коли холодильник зіпсований. Але визначити, коли ваш будинок потребує заміни вікон може бути досить складним завданням.

Загальне правило полягає в тому, що коли дім досягає 15 років, він починає показувати ознаки до заміни віконних рам або скла. Але є деякі будинки, де це правило не буде працювати. Ось чотири фактори, які ви можете використовувати, щоб визначити коли треба замінити вікна в будинку.

Ви помітили витік або гниття віконних рам? Здоровий глузд повинен вам сказати, що це безумовно той час коли пора вже почати заміну вікон, коли рами біля скла починають пропускати повітря, розвалюватися або гнити. Це особливо легко сказати, для будинків, розташованих в холодному кліматі, так як кімнату з такими вікнами буде все складніше нагріти. Гниття навколо скла також дуже помітно, в будинках які знаходяться у вологому кліматі. Якщо ви живете в м Хмельницький, ви можете ознайомитися з послугами нашої компанії замовити енергоефективні вікна.

Ви помітили, вицвітання шпалер або килима? Це так само перший дзвіночок про те, що Ваші вікна занадто багато починають пропускати прямих променів і ультрафіолету які згубно діють на декор в будинку і вигляд меблів. Часто фахівці радять в цьому випадку замінити старі вікна які можуть пропускати занадто багато ультрафіолету. Сучасні вікна мають більш високий клас захисту і здатні захистити вигляд ваших меблів або декору від шкідливого впливу сонячних променів.

Якщо ви живете в старому будинку, то ваші вікна найбільш ймовірно з одного скло пакету. Хоча ці вікна можуть не проявляти ознак зносу, вони, безумовно призводить до втрати енергії і є причиною високих рахунків за електроенергію та тепло. Нові вікна використовують технологію багато шарового віконного скла, яка є більш енергоефективнішою і безпечніше. Наприклад подвійний склопакет здатний в рази зменшити забруднення і шум, а отже це вигідна інвестиція для домовласників в місцях які щільно заселені.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *