×
Тел: +380673255697
Тел: +380673259539
Viber: +380673259539
м.Хмельницький ,вул.Прибузька 30
м.Борщів,вул.М.Кривоноса 2

розпорядок роботи

Пон-Пт: 10:00 – 18:00
Сб-нд: – вихідний

Міжкімнатні шпоновані двері від виробника - компанії «Істок Дорс»

Серед переваг шпонованих дверей від фабрики варто відзначити:

  • різноманітність декоративного оформлення полотна ( «італійські» штапики, багети, об'ємні фільонки);
  • варіанти комплектації склом: прозорим, тонованим, матовим, фрезерованим, художнім склом з гравіюванням і малюнком;
  • можливість вибору кольору тонування міжкімнатних дверей;
  • можливість виготовлення дверей габаритами 2000x400 мм. А також виробництво шпонованих дверей нестандартних розмірів по висоті і ширині. Шпоновані двері від фабрики «Істок Дорс» (Білорусь) - це поєднання елементів класики із сучасним стилем. Дизайн дверей відмінно вписується і в урбаністичний інтер'єр, і в заміський будинок. Завдяки можливості вибору розмірів, кольору і типу скління, можна пропонувати оформлення всіх кімнат в будинку на основі однієї моделі двері. Виробництво дверей в компанії «Істок Дорс» ведеться відповідно до міжнародних стандартів якості:
  • з сертифікованих і безпечних матеріалів;
  • із застосуванням нетоксичних лакофарбових покриттів, призначених для житлових приміщень;
  • на сучасному обладнанні, що гарантує міцність збірки і довговічність з'єднань всіх елементів дверної конструкції. .

Міжкімнатні шпоновані двері від виробника - компанії «Істок Дорс» - є класичні моделі дверей, виконані за сучасною технологією. Всі вироби нашої компанії відрізняють висока якість і прийнятна ціна.

Каркаси міжкімнатних шпонованих дверей виготовлені з клеєного масиву сосни - високоякісного, міцного, довговічного матеріалу. Виготовлення фільонок проводиться з МДФ, або ДСтП, відповідних високим гігієнічним стандартам. Основний облицювальний матеріал - натуральний дубовий шпон. В облицюванні деяких моделей застосовується екологічно чистий шпон, який відрізняє багатство фактур і відтінків. Новинка виробництва - фарбування покриттів з шпону або МДФ високоякісними емалями. Комбінування матеріалів дає суттєву економію у вартості виробу, анітрохи не знижуючи його експлуатаційних характеристик

Вгору