Гнучка крівля і її основні характеристики.

Бітумна черепиця ShinglasБітумна черепиця – це один з найкращих покрівельних матеріалів, які існують в наші дні. На території нашої країни бітумна черепиця, також звана м’якою покрівлею або гнучкою черепицею, не має особливого поширення з тієї причини, що з’явилася на території нашої країни порівняно недавно. Цей матеріал, проте, стає все більш і більш популярним.

З кожним днем ​​відкриваються все нові і нові фірми, які займаються виробництвом, продажем і монтажем гнучкої черепиці. Однією з найбільш популярних марок черепиці в наші дні є черепиця Shinglas.

Бітумна черепиця має чудові експлуатаційні характеристики. Незважаючи на свою крихкість, черепиця даного типу чудово справляється з високим тиском, зокрема – з тиском снігових шапок, які з’являються на дахах взимку. Ця черепиця є еластичною, а тому їй не страшний ні вага снігу, ні удари річного граду. Крім того, вона є екологічно чистою.

Бітумна черепиця має чудові теплоізоляційні та звукоізоляційні характеристики. Вона надзвичайно стійка до впливу дощової води, вітру і прямих сонячних променів. З водою бітумна черепиця взагалі ніяк не взаємодіє, на відміну від тієї ж самої металочерепиці, яка іржавіє з часом під впливом води. Крім того, бітумна черепиця дуже просто монтується, за рахунок малої ваги. За рахунок цього ж використання бітумної черепиці дає великий простір для архітектурної творчості: сучасні бітумні черепиці можна надати будь-яку форму і колір, що з іншими матеріалами не вийде.

Придбати бітумну черепицю, як уже згадувалося вище, можна у нас у місті Хмельницький.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *