×
Тел: +380673255697
Тел: +380673259539
Viber: +380673259539
м.Хмельницький ,вул.Прибузька 30
м.Борщів,вул.М.Кривоноса 2

розпорядок роботи

Пон-Пт: 10:00 – 18:00
Сб-нд: – вихідний

VELUX Преміум

Дизайнерські рішення Вікно-балкон CABRIO®

Вікно-балкон CABRIO®

Розширте свої горизонти з мансардними вікнами VELUX! Вікно-балкон VELUX CABRIO® зробить мансарду просторішою і наповнить її денним світлом. VELUX CABRIO® – це геніальне і економічне рішення для тих, хто хоче мати вихід на природу прямо з мансарди. Вікно перетворюється на балкон за лічені секунди, відкриваючи прекрасний вид. Підніміть верхню секцію, відсуньте нижню – і можна вийти на балкон, подихати свіжим повітрям і насолодитися видом.

Похилі елементи

Отримати розкішні інтер'єри з даховими вікнами та незвичайні дизайнерські рішення допоможуть додаткові похилі елементи. Вони комбінуються майже зі всіма мансардними вікнами лінії VELUX PREMIUM (GGL,GGU, GPL, GPU).

Тераса

Тераса VELUX – більше часу на свіжому повітрі. Приємні теплі дні ви можете проводити на свіжому повітрі і при цьому насолоджуватися домашнім комфортом. У вашому розпорядженні простора сонячна тераса VELUX. Тераса вбудовується в нижню частину даху, дозволяючи використовувати її максимально ефективно і створюючи місце для комфортного відпочинку. Відкрийте нижню і верхню секції – і перед вами чудове місце, здатне змінити Ваші уявлення про затишок.

Тераса VELUX – більше часу на свіжому повітрі

Система включає мансардні вікна з відкриванням по верхній осі, карнизне вікно на бічних шарнірах і три глухі вертикальні елементи. Похилі мансардні вікна відкривають вид на околиці, а карнизне вікно – вихід на терасу.

Карнизні вікна

В мансарді з високими пристінками рекомендуємо встановлювати мансардні вікна в поєднанні з карнизними вікнами. Це дозволяє отримати повний, нічим не обмежений краєвид від самої підлоги та краще висвітлити помеще-ня. Комбінуються з GGL, GZL, GPL, GHL, GPU, GGU.

Каталог продукції та цін 2021

Вгору