Будівництво власного будинку, важливі моменти – коротко.

Будівництво власного будинку може бути захоплюючим, але кількість часу якого необхідно може змусити когось почувати себе нетерплячим або тривожним. Ви, ймовірно, готові квапити і хочете, щоб будинок був побудований, як тільки можливо швидше. Тим не менш, важливо бути терплячим. Головне дати будівельникам зробити величезний обсяг роботи на кожному рівні робіт в процесі коли будується будинок і це найкраще, щоб була робота більш повною і точною, ніж в поспіху зробити помилку, яка буде коштувати вам грошей на ремонт пізніше.

Перше, що будівельники повинні зробити, це підготувати будівельний майданчик. Деякі будуть наймати субпідрядників для виконання цієї роботи, в той час як інші будуть робити цю роботу самостійно. Це пов’язано з використанням бульдозера і екскаватора, щоб очистити багато порід, дерев та іншого сміття. Далі, вони будуть копати яму для фундаменту, встановлювати опалубку яка пізніше буде служити в якості шаблону для фундаменту. Після того, як вони зробили це, вони будуть заливати бетон в форму шаблону і траншеї, щоб створити основу, яка повинна бути узгоджена з усіма вимогами проекту.

Після того, як фундамент і підвал закінчать, будівельники будуть зводити «скелет» будинку. Цей термін використовується для позначення підлог, стін і даху, де часто використовується забутовочна цегла. У той час як скелет будується, бригада будівельників буде обробляти дерев’яні елементи структури будинку захисним бар’єром, це допоможе зберегти вологу і запобігти деревину від гниття.

Після скелета буде зведений дах, з покрівельних і оздоблювальних матеріалів для зовнішньої частини будинку. У той час як це відбувається, встановлюється сантехніка і електрика, так само встановити треба труби і вентиляцію в стінах будинку. Це включає в себе введення в каналізаційні ліній, повітроводи, ванни і туалети, водопроводи, ізоляцію і обігрів. Електрик буде також встановити розетки і роз’єми під телефон і інтернет в той же час. Після того як ці установки будуть завершені, інспектор повинен оглянути будинок, щоб переконатися, що електричні та сантехнічні системи введені відповідно до місцевих і державних будівельних норм. Після чого будинок приймається в експлуатацію.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *